23 września 2024 r. był w naszej szkole dniem szczególnym, ponieważ miała miejsce debata wyborcza w związku z wyborami do Samorządu Uczniowskiego. Brali w niej udział uczniowie klas I-VIII oraz wszyscy kandydaci na urząd przewodniczącego szkoły, zastępcy przewodniczącego oraz sekretarza – Krzysztof Hołuj, Julia Klata, Oliwia Piaseczna, Wiktoria Wiertelak oraz Kaja Woźniak.
Była to doskonała okazja do podyskutowania, wymiany poglądów i przedstawienia swojego zdania. Biorący udział mieli możliwość zapytania o nurtujące ich kwestie związane z Samorządem Uczniowskim. Kandydaci dzielili się sowimi spostrzeżeniami, podawali pomysły, jak uatrakcyjnić życie w szkole.
Następnego dnia odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Głosowano w sposób tajny, poprzez postawienie x przy nazwisku wybranego kandydata.
W wyniku głosowania wyłoniono następujący skład Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2024/2025:
PRZEWODNICZĄCY – Krzysztof Hołuj
ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO – Wiktoria Wiertelak
SEKRETARZ – Julia Klata
Wszystkim kandydatom GRATULUJEMY!
Opiekunowie SU – Monika Tądel-Ziarniak i Paulina Żarnecka