Strona główna

      • Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
        • Dyskoteka
          • Dyskoteka

            Na zakończenie karnawału, w dniu 21 lutego, w naszej szkole odbyła się dyskoteka szkolna dla uczniów z klas IV-VIII. Dyskoteka przyciągnęła wielu fanów muzyki i tańca, ponieważ podczas dyskoteki nie zabrakło bardzo dobrej muzyki, przy której wszyscy świetnie się bawili. Były tańce integracyjne takie jak Belgijka, tańce w parach i solo na parkiecie.

        • XVII edycja konkursu „Mistrz pięknego czytania i recytacji”
          • XVII edycja konkursu „Mistrz pięknego czytania i recytacji”

            Dla wielu uczniów naszej szkoły czytanie nie jest jedynie obowiązkiem, o którym nauczyciele przypominają przy okazji omawiania lektur szkolnych. Jest mnóstwo osób, dla których ta forma spędzania wolnego czasu jest jedną z najbardziej atrakcyjnych.
            W dniu 21 lutego w
            Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Barczewie odbyła się XVII edycja konkursu „Mistrz pięknego czytania i recytacji”. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas III szkoły podstawowej. Uczestników obowiązuje umiejętność płynnego, wyrazistego czytania tekstów przygotowanych przez organizatorów (wiersz, proza) i recytacji z pamięci wybranego i przygotowanego przez siebie wiersza.
            Miło nam poinformować, że Anna Ośrodek zajęła II miejsce w tym konkursie.

        • Akademia Pierwszej Pomocy
          • Akademia Pierwszej Pomocy

            Składamy serdecznie podziękowania dla Prezesa OHZ Dębołęka – dla pana Lecha Przybylskiego za przekazanie dla uczniów naszej szkoły 20 egzemplarzy informatora edukacyjno-szkoleniowego pt. "Akademia Pierwszej Pomocy" wydanego przez Poligon Strażacki oraz Ośrodek Hodowli Zarodowej Dębołęka.

            Pierwsza pomoc przedmedyczna to proste, natychmiastowe czynności wykonywane przez osoby nieposiadające kwalifikacji medycznych, do czasu przybycia karetki pogotowia i za pomocą aktualnie dostępnych środków. Aby skutecznie pomóc poszkodowanemu, należy działać szybko i sprawnie, zgodnie z ustalonymi odpowiednio do zdarzenia sposobami.
            Informator „Akademia Pierwszej Pomocy” zawiera praktyczne, przejrzyste opracowanie procedur i zasad postępowania z zakresu udzielania pierwszej pomocy w przypadkach takich jak: w podstawowych czynnościach resuscytacyjnych u dzieci i dorosłych,
            z osobą nieprzytomną, w oparzen

        • Dzień Babci i Dziadka w klasie I i II
          • Dzień Babci i Dziadka w klasie I i II

            16 lutego 2023 roku uczniowie klasy I i II zaprezentowali przed zaproszonymi gośćmi - babciami i dziadkami montaż słowno-muzyczny przygotowany specjalnie na Dzień Babci i Dziadka. Atutem ich występu była starannie przygotowana scenografia i kostiumy. Wystawiona została baśń Janiny Porazińskiej „O dwunastu miesiącach”, a następnie dzieci recytowały wiersz - życzenia i śpiewały wesołe, melodyjne piosenki dla swoich babć i dziadków. Było radośnie i z humorem. Na koniec uczniowie wręczyli swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i kwiatki. Na przygotowanie występu poświęcono dużo czasu. Troje uczniów niestety rozchorowało się przed występem i konieczne było czytanie ich ról. Dzieci z klasy I i II bardzo się starały i wypadły rewelacyjnie. Pani dyrektor złożyła życzenia Babciom i Dziadkom oraz podziękowała dzieciom za występ i nauczycielom - pani Agnieszce Ośrodek, pani Kamil

        • Tłusty Czwartek
          • Tłusty Czwartek

            Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła.

            W naszej szkole jak zwykle Tłusty Czwartek minął na słodko z pysznymi, lukrowanymi pączkami z konfiturą i czekoladą.
            W imieniu wszystkich uczniów oraz nauczycieli naszej szkoły pragniemy serdecznie podziękować Radzie Rodziców za przygotowanie i dostarczenie przepysznych pączków dla wszystkich uczniów i przedszkolaków!

        • Walentynki w klasie III
          • Walentynki w klasie III

            14 lutego uczniowie klasy III zorganizowali klasowe Walentynki, które przebiegały w atmosferze przyjaźni, szacunku i miłych gestów. W tym dniu klasa zaplanowała akcent kolorystyczny w swoich strojach - był to romantyczny kolor miłości, czyli czerwony. Uczniowie otrzymali kartki walentynkowe od swojej wychowawczyni oraz innych osób w ramach Poczty Walentynkowej działającej w tym dniu w szkole. Dziewczynki z klasy III przygotowały niespodziankę - drobne upominki dla swoich kolegów i pani.

        • Rekrutacja do szkoły na rok 2023/24
          • Rekrutacja do szkoły na rok 2023/24

            Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Teodora Goździkiewicza ogłasza rozpoczęcie rekrutacji na nowy rok szkolny tj. 2023/2024.

            Rekrutacja do klasy pierwszej oraz do oddziałów przedszkolnych odbywać się będzie w terminach:

            Termin w postępowaniu rekrutacyjnym: 01.03 – 24.03.2023 r

            Termin w postępowaniu uzupełniającym: 01.06. – 09.06. 2023 r.

        • 14 luty - Walentynki. Szkolne Walentynki.
          • 14 luty - Walentynki. Szkolne Walentynki.

            Walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii czy przyjaźni. Dzień ten, wpisał się już na stałe w harmonogram szkolnych imprez i uroczystości. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Tradycyjnie zorganizowano pocztę walentynkową. Uczniowie klas I-VIII wraz z przedszkolakami, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, kilka dni wcześniej wrzucali własnoręcznie wykonane serduszka i kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanej skrzynki. Wszyscy odbiorcy byli mile zaskoczeni. Nie mogło w tym dniu zabraknąć walentynkowych dekoracji, ubrań w kolorze czerwonym. Samorząd Uczniowski przygotował zabawę znajdź swoją drugą połówkę serca oraz fotobudkę walentynkową. Niepowtarzalna atmosfera szkolnych walentynek pozostanie z pewnością na długo w pamięci wszystkich uczniów i całej społeczności szkolnej.

        • Kreatywne zajęcia z wykorzystaniem masy solnej
          • Kreatywne zajęcia z wykorzystaniem masy solnej

            9 lutego 2023 roku na zajęciach z edukacji technicznej w klasie I, uczniowie z pomocą Pani Anny Wierczyńskiej przygotowywali talerz z "rodzinną kolacją" z masy solnej. Najpierw dzieci ulepiły ciasto i uformowały z niego te potrawy, produkty żywnościowe, które najbardziej lubią jeść na kolację. Kiedy wszystkie "ciastowe smakołyki" wyschną uczniowie pomalują je farbami tworząc kolorową "kolację". Zajęcia sprawiły pierwszoklasistom wiele radości i satysfakcji z dobrze wykonanego zadania. Sprzyjały też integracji grupy klasowej.

        • Finał WOŚP
          • Finał WOŚP

            31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się 29.01.2023 roku w całej Polsce, ale także w sztabach za granicą, odbyła się zbiórka pieniędzy pod hasłem:

            Chcemy wygrać z sepsą!
            Gramy dla wszystkich - małych i dużych!

            Nasza szkoła nieco wcześniej, bo już od 10.01.2023r. rozpoczęła zbiórkę pieniędzy na ten cel. Do szkoły, we współpracy ze Sztabem NR 968 znajdującego się w Szkole Podstawowej nr 1 w Sieradzu, przybyła puszka stacjonarna do której uczniowie, nauczyciele, pracownicy wrzucali pieniądze. W dniu finału WOŚP puszka została przekazana i rozliczona w sztabie. Zgromadziliśmy kwotę 575,82 zł!.

    • Projekty

      • Odnośnik: http://www.edupage.org
      • {#1508} 3
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
      • {#1508} 2
      • Odnośnik: ?
      • Odnośnik: ?
    • Data Godzina

      Niedziela 28.06.2026
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • liczba odwiedzin: 1092338
      •                Dzwonki

        1. 7:45 – 8:30
        2. 8:40 – 9:25
        3. 9:35 – 10:20
        4. 10:30 – 11:15
        5. 11:35 – 12:20
        6. 12:25 – 13:10
        7. 13:15 – 14:00
        8. 14:05 – 14:50
         
             Świetlica szkolna pracuje 
               w godz. 7.00 - 16.15

    • Jadlospis_22.06-25.06.2026r.(1).pdf

       


      Życzymy smacznego!

       

       

       

       

       

       

    • ŚWIADCZENIE USŁUG STOMATOLOGICZNYCH

      Stomatologia.pdf

    • Sprawozdania finansowe jednostki znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Sieradz w zakładce Budżet, podatki - Sprawozdania z wykonania budżetu, www.ugsieradz.finn.pl

    • Administratorem danych osobowych uczniów jest Szkoła Podstawowa im. T.Goździkiewicza w Dąbrowie Wielkiej, Dąbrowa Wielka 19, 98-200 Sieradz Stanowisko Inspektora Ochrony Danych pełni p. Sebastian Łabowski,kontakt: kontakt@bezpieczne-dane.eu

    • SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW

      Nasza szkoła w akcji LIDL "Szkoły pełne talentów" – dołącz i wspieraj nas!

      Bezpośredni link do przekazywania Talenciaków naszej szkole:
      https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/daneSzkoly/45993