• W zawiązku z akcją cała Polska Czyta Dzieciom utworzyliśmy w naszym oddziale Klub Czytającego Rodzica. W związku z tym zapraszamy rodziców oraz rodzinę dzieci na czytanie krótkich bajeczek,opowiadać i historyjek. Można przynieść własne książeczki. Wystarczy wygospodarować 5 minutek dla naszych dzieci a na pewno będą bardzo zadowolone i szczęśliwe.

Rok 2021/2022
          W nowym roku szkolnym pierwszą osobą, która dołączyła do Klubu Czytającego Rodzica był tata Mai. Dziękujemy!

Rok 2020/2021
          Pierwszym czytającym rodzicem w nowym roku szkolnym był pan Daniel Buczkowski - tata Michałka. Serdecznie dziękujemy!

Rok 2019/2020

Do klubu czytającego rodzica dołączyła mama Michała. Dziękujemy!

Dzieciom czytała również mama Izy - pani Renata.

Następną czytającą mamą była mama Marcela - pani Renata. Dziękujemy

Odwiedziła nas pierwsza czytająca mamusia - mama Ani - pani Agnieszka. Dziękujemy bardzo za wizytę!