W ostatnim czasie zorganizowano w naszej szkole konkurs na najlepsze logo - graficzny symbol związany z naszą szkołą, dając uczniom możliwość realnego wpływu na przyszły wizerunek tego symbolu. Prace oceniane były zgodnie z następującymi kryteriami: zgodnością projektu z danymi naszej szkoły, oryginalnością autorskiego znaku, łatwością zapamiętywania, czytelnością oraz estetyką wykonania.
I miejsce zajęło logo Adama Olbińskiego, stając się tym samym znakiem rozpoznawczym naszej szkoły.
W dniu 18 kwietnia nastąpiło oficjalne zaprezentowanie obróbki graficznej i komputerowej logo całej społeczności szkolnej oraz wręczone zostały nagrody rzeczowe za zajęte miejsca i dyplomy za udział w tym konkursie. W konkursie wzięło udział 13 uczniów.
Logo można już znaleźć na naszej stronie internetowej, a także profilu na Facebooku i będzie ono wykorzystywane w ulotkach reklamowych, podczas rajdów oraz do celów identyfikacyjnych, korespondencyjnych, promocyjnych Szkoły.