W wyniku ogłoszonego szkolnego konkursu profilaktycznego pod hasłem „NIE DAJ SIĘ WKRĘCIĆ w NAŁÓG”, do naszej szkoły wpłynęło łącznie 7 prac plastycznych wykonanych przez uczniów z klas IV-VIII. Konkurs miał na celu propagowanie życia wolnego od nałogów. Uczniowie mieli możliwość nie tylko zapoznania się z negatywnymi skutkami uzależnień, ale także wyrażenia swojej postawy wobec alkoholu, dopalaczy, narkotyków czy papierosów. Uczniowie naszej szkoły jak zawsze wykazali się pomysłowością i kreatywnością.
Komisja konkursowa w składzie: pani Katarzyna Nogala, pani Dorota Błaszczyk oraz pani Agata Michnik, wyłoniła najlepsze prace.
Wybrano 3 laureatów konkursu oraz przyznano 1 wyróżnienie.
I miejsce – Michał Wiertelak klasa VII
II miejsce – Lena Trzcińska klasa VIII
III miejsce - Szymon Kaczmarek klasa VIII
Wyróżnienie: Nikola Marciniak klasa V
Gratulujemy!