Dnia 18 maja 2018 roku uczniowie klasy VII uczestniczyli w Konkursie Wiedzy Medycznej zorganizowanym przez nauczyciela biologii panią Annę Nowakowską. Uczniowie zmagali się z pytaniami zamkniętymi i otwartymi, które dotyczyły anatomii i fizjologii człowieka, znajomości objawów, przyczyn i leczenia chorób oraz zagadnień z zakresu pierwszej pomocy.
Doskonałą wiedzą wykazali się uczniowie:
I miejsce – Joanna Ciołek
II miejsce – Jakub Gołębiowski
III miejsce – Kinga Płachta.
Uczniowie otrzymali atlasy anatomiczne oraz dyplomy.
Gratulujemy!